Řídící modul EPG sprint X

epg_sprint_x

Přesná a mimořádně spolehlivá pro optimální výsledky povrchu - to je nová WAGNER řídicí jednotka EPG-Sprint X určená pro ruční aplikace. Všechny parametry jsou uspořádány logicky a lze ji snadno upravit. Proto je garantována reprodukovatelnost výsledků pro efektivní a vysoce kvalitní povrch při ruční aplikaci.

Přesná a mimořádně spolehlivá pro optimální výsledky povrchů - to je nová WAGNER řídicí jednotka EPG-Sprint X. Všechny parametry jsou uspořádány logicky a lze ji snadno upravit. Proto je garantována reprodukovatelnost výsledků pro efektivní a vysoce kvalitní povrch při ruční aplikaci.

Přednosti

Technologie:

WAGNER AFC (Air Flow Control) zaručuje přesné dávkování prášku a optimální výsledky. Vysoká přesnost. Uzavřená smyčka regulačního cyklu reguluje tlak vzduchu, který neustále měří, vyhodnocuje a upravuje.

Ovládání:

Dobře uspořádané ovládací prvky poskytují intuitivní ovládání při každodenní práci. Inteligentní řídící jednotka EPG-Sprint X lze snadno přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům.

Reprodukovatelnost:

EPG-Sprint X nabízí přímý přístup k nejčastěji používaným nastavením a můžete uložit až 50 programů - receptur. Tak lze dosáhnout nejvyšší kvality a reprodukovatelnosti.

Design:

Logické uspořádání různých kontrolních částí podporuje každodenní provoz. Všechny parametry jsou vždy identifikovatelné a lze je jednoduše měnit.

Leták ke stažení: WAGNER PrimaSprint X