O společnosti

WAtech a.s. - Průmyslová automatizace, technologie pro povrchové úpravy

Společnost WAtech je technologická firma, která se zabývá komplexními dodávkami, vývojovou, konstrukční a projekční činností a vizualizací systémů automatizace, robotizace a technologiemi pro průmyslové aplikace barev a lepidel.

V roce 2014, na základě dlouholetých zkušeností z podnikatelské sféry a rozsáhlé znalosti průmyslových aplikačních technologií, založili pan Ing. Radim Kaiser a pan Ing. Vladimír Soudný společnost WAtech. Ta dnes patří v tuzemsku k předním technologickým společnostem působícím v oblasti povrchových úprav a lepení. Od počátku je WAtech postaven na špičkových osobnostech, odbornících, lidech, kteří mají přirozenou motivaci pracovat na rozvoji svých odborných znalostí a zkušeností. Lidé z WAtech mají ambici být těmi nejlepšími.

Úspěch WAtech se opírá o znalosti a práci výjimečných lidí, týmovou spolupráci a spokojené zákazníky. Fundovaný a erudovaný tým WAtech s vysokou mírou odpovědnosti vybudoval řadu technologických celků a stojí za ním desítky úspěšných realizací. 

 

 

 

 

Historie:

2014: na základě dlouholetých zkušeností z podnikatelské sféry a rozsáhlé znalosti průmyslových aplikačních technologií Ing. Radim Kaiser a Ing. Vladimír Soudný zakládají společnost WAtech a.s

2015: WAtech získává nejvyšší ocenění od předního světového výrobce aplikační techniky J.Wagner GmbH. Vysoká kvalita WAtech je potvrzena certifikací dle ISO 9001.

2016: WAtech je předním dodavatelem technologií pro průmyslové povrchové úpravy a lepení v ČR. Zákazníky obsluhuje prostřednictvím sítě čtyř obchodně servisních středisek.

2017: Registrována ochranná známka WAtech. Realizace projektů implementace aplikačních technologií se stává hlavní činností společnosti.

2018: Nově vybudované Technologické inovační centrum

2019: Realizovány projekty komplexních dodávek s vysokým stupněm automatizace a robotizace. Komplexní projekty jsou realizovány pro nadnárodní koncerny i v zahraničí. Je zahájena spolupráce s VVi.

 

Jste zde: Home O nás