Ochranné povlaky a antikorozní ochrana

wagner banner ochranne povlaky

Aplikace protikorozních ochranných nátěrů a povlaků jsou používány v energetice, teplárenství, koksárenství, vodním hospodářství (vodojemy), chemii, petrochemickém, farmaceutickém průmyslu, hutních provozech, pro ochranu silniční a železniční mostní konstrukce apod.

Tyto provozy a zařízení jsou vystaveny vlivům velmi agresivních kapalin, výparů nebo jsou vystaveny náročným povětrnostním vlivům a ostatním vlivům. Použití vzácných kovů, které odolávají těmto vlivům, často brání jejich vysoká cena. Levnější a racionálnější variantou v ochraně kovových materiálů je vhodný antikorozní povlak, který přinejmenším stejně dobře ochranní základní materiál proti korozi.

Velmi často je také požadována odolnost vůči erozi spolu s antikorozními vlastnostmi, kde se používají vysokovrstvé ochranné povlaky. Při těchto aplikacích s materiály k tomu určených, lze dosáhnout tlouštěk nátěrového systému až 1000 mikronů v jedné vrstvě.

Dodáváme výkonná zařízení a pumpy pro tyto účely, které svojí kvalitou a životností zaručují bezproblémovou aplikaci i těchto náročných materiálů.

Vysokotlaká pistole Wagner Airless GM1

WAGNER GM1 AirLess vysokotlaká pistole určená pro aplikace ochranných povlaků, protipožárních povlaků, antikorozních materiálů...

Vysokotlaká pistole Airless G15

WAGNER G15 (530 bar) AirLess pistole pro stříkání extrémních materiálů s abrazivními částicemi a velmi vysokou...

Jste zde: Home Produkty Stříkací technika pro mokré lakování Stříkací technika pro ochranné povlaky