E-line- kompletní systém

e-line-práškovaci-kabina-kompletni-system4

Nový aplikační systém E-line nabízí kompletní řešení pro bezstarostnou práškovou povrchovou úpravu. Toto kompaktní všestranné řešení je nabízeno profesionálům v oblasti práškového lakování. E-line je ideální volbou pro každého, kdo stále pracuje s kabinami v provedení oceli, se zastaralými systémy nebo lakuje ručně, stejně tak pro ty, kteří by chtěli s práškovým lakováním teprve začít.

Vysoce kvalitní práškové lakování

Toho je možné dosáhnout díky inteligentním řešením, jak dokazují 3 modely ze systému E-line: QuickCube- kabina pro rychlou změnu barvy, energeticky účinný systém obnovy a práškové centrum PXE. PVC kabina je vybavena odsávacím systémem s bočními kanály v podlaze, které zajišťují maximální účinnost. Kromě toho, že umožňuje snadnější čištění, zajišťuje také vysokou úroveň efektivity přenosu. Průtok vzduchu získaný vytažením nemá nepříznivý účinek na práškový oblak, což vede k rovnoměrnému nánosu prášku na spodní část dílu na rozdíl od běžných systémů na trhu. Byly vyvinuty inteligentní a efektivní funkce, díky kterým je dosaženo vysoké kvality a vynikajícího výsledku.

 

Kolem rohů bez negativních turbulencí

Systém rekuperace s technologií EEP (zkratka pro balíček energetické účinnosti) zahrnuje další přednosti. Systém spotřebuje až o 40% méně energie než srovnatelné modely, jelikož menší motor je dostatečný k tomu, aby generoval stejný odsávací objem. Tím dochází k vyšší rekuperaci prášku bez snižování ztrát tlaku a snižuje se usazování prášku v potrubí. To je možné díky speciálně vyvinutému designovému potrubí čtvercového průřezu, jehož zvláštní geometrie zabraňuje tvoření negativních turbulencí v záhybech. Místo toho vzduch proudí ve směru potrubí.

 

Intuitivní ovládání

Třetím modulem řešení E-line je velmi uživatelsky přívětivé práškové centrum PXE. S minimálním rozměrem 1,24m² je dodáván se všemi klíčovými funkcemi vč. kontroly nad kompletním systémem, dále podáváním prášku z krabice stejně tak jako napájením pro ruční nebo automatické pistole. Řešení aplikace E-line je ekonomickým vstupním bodem k profesionálnímu práškovému lakování. Prioritou je snadný a intuitivní provoz. Cílem bylo zajistit, aby i operátoři byli schopni rychle dosáhnout kvalitních výsledků i bez předchozích zkušeností.

 

Výhody:

  • Vysoká spolehlivost procesu s konzistentními výsledky
  • Nízké investiční náklady s práškovým centrem PXE s integrovaným řízením ,,vše v jednom" a vynikajícím poměrem cena/výkon
  • Nízká spotřeba energie filtrační jednotky díky lepšímu proudění vzduchu v systému
  • Rychlé nastavení množství prášku a snadná obsluha pomocí ovládacího panelu
  • Flexibilní možnosti konfigurace

 

Leták Wagner: E-line řešení pro bezstarostnou práškovou povrchovou úpravu