Kariéra

Programátor PLC

Společnost WAtech a.s. je autorizovaným zastoupením WAGNER GROUP pro Českou republiku. WAtech zajišťuje obchodní, projektovou, servisní činnost a technickou podporu pro WAGNER GROUP v České republice. Komplexní služby a servis jsou zajištěny technicko obchodními zástupci, aplikačními specialisty a vyškolenými certifikovanými techniky v síti servisních středisek po celé ČR. Společnost WAtech je certifikovaná dle normy ČSN EN ISO 9001.

WAGNER GROUP je předním světovým dodavatelem systémů a komponent pro průmyslové povrchové úpravy a má rozsáhlé zkušenosti v různých průmyslových odvětvích.

Pro obsazení nové pozice Programátor PLC hledáme kandidáta.

Náplň práce

  • Identifikace a dekompozice požadavků zákazníka, analýza a stanovení potřeb.
  • Programování softwarových aplikací podle programovacích standardů pro Programovatelné logické automaty (PLC).
  • Uvádění softwaru a hardwaru do provozu a následná údržba, monitoring a vzdálená správa.
  • Zprovoznění technologie u zákazníka.
  • Testování výrobních zařízení.
  • Technická a servisní podpora u dodaných řešení.
  • Vytváření dokumentace vytvořených softwarových aplikací a schémat zapojení hardwaru.
  • Příprava podkladů pro návody k obsluze.
  • Poradenská činnost a komunikace se zákazníkem (i v AJ) nebo partnery.
  • Administrativní činnosti spojené s prací.

Požadujeme

  • SŠ s maturitou v oboru v oboru elektrotechnika a informatika / VŠ v oboru v oboru elektrotechnika a informatika nebo automatizace
  • praxe v automatizaci v průmyslu
  • znalost oblasti povrchových úprav a používaných zařízení na jejich nanášení velkou výhodou
  • dobré komunikační schopnosti a slušné vystupování
  • vstřícnost, ochotu, flexibilitu z hlediska cestování a času
  • pečlivost, smysl pro pořádek a odpovědnost
  • řidičský průkaz B
  • lokalita – Praha a blízké okolí (severo-západ)
  • angličtina slovem i písmem / němčina výhodou – obchodní komunikace
  • lokalita Praha a okolí – sídlo Rudná
  • oblast působnosti: ČR

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr, možnost plánování vlastního pracovního režimu
  • práci v technologickém centru, u zákazníků, případně z domova se zázemím firmy
  • motivační systém
  • mobilní telefon, notebook
  • dovolená navíc za odpracované roky

Pokud Vás uvedená nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce spolu s fotografií. Budeme Vás kontaktovat za účelem dalšího postupu. Děkujeme Vám. Do životopisu uveďte prosím text: „Souhlasím, aby společnost WAtech a.s., sídlem Brdlíkova 286/1c, Praha 5, zpracovávala mé osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.“

Jste zde: Home O nás Kariéra Programátor PLC