Kariéra

Obchodně technický zástupce

WAtech a.s – jsme technologická a konstrukční firma, zabýváme se zejména automatizací lakovacích procesů. Specializujeme se na všechny druhy lakování – mokré, práškové i lepení. Naše společnost je certifikovaná dle normy ČSN EN ISO 9001. Budujeme silné partnerství s dodavateli materiálů, se systémovými integrátory a výrobci strojů. V Technologickém centru máme silné servisní zázemí a zázemí pro předmontáže. Máme vlastní projekční a konstrukční tým specialistů.

Pro obsazení pozice Obchodně technický zástupce hledáme nového kolegu.

Náplň práce

  • Navazování a rozvíjení obchodních vztahů, akvizice nových zákazníků.
  • Zajišťování obchodní agendy společnosti, komunikace s obchodními partnery,příprava podkladů pro jednání a obchodní smlouvy
  • Nabízení zboží a poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
  • Tvorba cenových nabídek
  • Prezentace produktů ve spolupráci s technickými specialisty společnosti
  • Vyhodnocování prodejů dle segmentů, zákazníků a produktů a služeb, hodnocení výkonnosti, monitoring konkurence

Požadujeme

  • Vzdělání v technickém oboru, nutná obchodní praxe v technickém oboru
  • Znalost oblasti povrchových úprav a používaných zařízení na jejich nanášení velkou výhodou / případně stříkací technika
  • Vstřícnost, ochotu, flexibilitu z hlediska cestování a času, výborné komunikační schopnosti a slušné vystupování
  • Řidičský průkaz B
  • Působnost celá ČR
  • Angličtina slovem i písmem / němčina výhodou – obchodní komunikace

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou – nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce celá ČR
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Dovolená za odpracované roky navíc
  • Systém dlouhodobého vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Sick days / občasná práce z domova

Pokud Vás uvedená nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce spolu s fotografií. Budeme Vás kontaktovat za účelem dalšího postupu. Děkujeme Vám. Do životopisu uveďte prosím text: „Souhlasím, aby společnost WAtech a.s., sídlem Brdlíkova 286/1c, Praha 5, zpracovávala mé osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.“

Jste zde: Home O nás Kariéra Obchodně technický zástupce