Kariéra

Technicko - obchodní reprezentant/ka

Společnost WAtech a.s. je autorizovaným zastoupením WAGNER GROUP pro Českou republiku. WAtech zajišťuje obchodní, projektovou, servisní činnost a technickou podporu pro WAGNER GROUP v České republice. Komplexní služby a servis jsou zajištěny technicko obchodními zástupci, aplikačními specialisty a vyškolenými certifikovanými techniky v síti servisních středisek po celé ČR. Společnost WAtech je certifikovaná dle normy ČSN EN ISO 9001.

WAGNER GROUP je předním světovým dodavatelem systémů a komponent pro průmyslové povrchové úpravy a má rozsáhlé zkušenosti v různých průmyslových odvětvích.

Pro obsazení pozice Technicko- obchodní reprezentant/ka hledáme nového kolegu.

Náplň práce

  • Navazování a rozvíjení obchodních vztahů, akvizice nových zákazníků.
  • Zajišťování obchodní agendy společnosti, komunikace s obchodními partnery.
  • Nabízení zboží a poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
  • Přijímání a vyřizování poptávek, tvorba obchodních nabídek.
  • Tvorba obchodních plánů, příprava podkladů pro jednání a obchodní smlouvy.
  • Prezentace produktů ve spolupráci s technickými specialisty společnosti.
  • Zajišťování realizace zakázek včetně jejich evidence.
  • Vyhodnocování konkurenčních obchodních a cenových nabídek, srovnání s konkurencí.
  • Vyhodnocování prodejů dle segmentů, zákazníků a produktů a služeb, hodnocení výkonnosti.

Požadujeme

  • SŠ s maturitou (podmínkou) technické, obchodní nebo v oboru – lepení, barev a laků, popřípadě zkušenost z oboru výhodou / VŠ technického zaměření výhodou
  • znalost oblasti povrchových úprav a používaných zařízení na jejich nanášení velkou výhodou / případně stříkací technika
  • praxe v obchodní činnosti v technické oblasti nutná
  • znalost projektového řízení, zkušenost s řízením projektů
  • dobrou práci s PC (denní práce excel, word, CRM)
  • dobré komunikační schopnosti a slušné vystupování
  • vstřícnost, ochotu, flexibilitu z hlediska cestování a času
  • pečlivost, smysl pro pořádek a odpovědnost
  • řidičský průkaz B
  • angličtina slovem i písmem / němčina výhodou – obchodní komunikace
  • lokalita Praha a okolí – sídlo Rudná
  • oblast působnosti - Čechy

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr, možnost plánování vlastního pracovního režimu
  • práci z domova se zázemím firmy, případně na pobočkách
  • motivační systém
  • služební vůz, mobilní telefon, notebook
  • dovolená navíc za odpracované roky

Pokud Vás uvedená nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce spolu s fotografií. Budeme Vás kontaktovat za účelem dalšího postupu. Děkujeme Vám. Do životopisu uveďte prosím text: „Souhlasím, aby společnost WAtech a.s., sídlem Brdlíkova 286/1c, Praha 5, zpracovávala mé osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.“

Jste zde: Home O nás Kariéra Technicko - obchodní reprezentant/ka