PrimaTech CCM modulová koncepce

primatech_ccm_modulova_koncepce

PrimaTech CCM zvládne profesionální řídicí procesy, jako je řízení mezer mezi díly a výška dílů s detekcí pomocí světelných senzorů. To vše umožňuje tento modulární řídící systém, jehož předností je především jednoduchost, přehlednost ovládání a nenáročná instalace.

PrimaTech CCM zvládne profesionální řídicí procesy, jako je řízení mezer mezi díly a výška dílů s detekcí pomocí světelných senzorů. To vše umožňuje tento modulární řídící systém, jehož předností je především jednoduchost, přehlednost ovládání a nenáročná instalace. PrimaTech CCM představuje cenově velmi výhodné řešení s možností pozdějšího levného rozšíření.

PrimaTech-CCM: je modulární a uživatelsky příjemný

PrimaTech CCM je ideální jak pro standardní potřeby, tak pro automatizované a sériové výroby v oblasti práškového lakování.

Snadno ovladatelné uživatelské rozhraní umožňuje centrální a manuální ovládání všech funkcí systému pro všechny pistole nebo individuálně pro jednotlivé stříkací práškovací pistole.

Přednosti:

Flexibilita - modulární systém s možností jednoduchého rozšíření

PrimaTech-CCM nabízí rozšiřující možnosti založené na jednotném vzhledu a jednotné ovladatelnosti a podporuje Tribo a Corona pistole.

Vysoká uživatelská přívětivost

Snadné ovládání všech funkcí, rychlá a jednoduchá montáž a uvedení do provozu s plug-in připojením,  Tribo a Corona LED nástroje pro optimální kontrolu a řízení

Zajištění optimálních výsledků povrchu

Důležité hodnoty pro vysoké napětí a množství proudu jsou snadno čitelné. Technologie uzamčení všech ovládacích prvků pistolí.

 

Leták ke stažení: Wagner PrimaTech Koncepce