Uživatelské řešení - řešení na míru

uzivatelske_reseni

Vstřikování množství barvy, velikost trysky, detekce objektů, zvedací a polohovací funkce centrálně řízeny a monitorovány. Optimální účinnost pro každý typ povrchové úpravy. S inteligentní řídicí technologií.

Vstřikování množství barvy, velikost trysky, detekce objektů, zvedací a polohovací funkce centrálně řízeny a monitorovány. Optimální účinnost pro každý typ povrchové úpravy. S inteligentní řídicí technologií.

Účinnost systému a optimální využití všech složek v průmyslu nátěrových nebo povrchových úprav jsou závislé především na inteligentní řídicí technologii.

Wagner navrhl modulární systémy, které lze snadno pochopit a jsou uživatelsky přívětivé - vhodné pro každou aplikaci a použití techniky.

V automatické sériové výrobě jsou předměty skenované a lakované bez kontaktu a v závislosti na aplikaci je pistole umístěna na optimální pozici. Wagner zařízení se  přizpůsobí každému systému skenování a  kontrole dle skutečných požadavků a striktně dodržuje zásadu minimálního úsilí. To znamená optimální řídicí technika, nízká spotřeba materiálu a přitom maximální komfort obsluhy a hospodárnost.

Dokonalost v automatizaci Wagner 3-D polohovací techniky. Pro náročné předměty se složitou geometrií, 3-D polohovací technika umožňuje přesné automatické lakování. Po fázi učení, ve které je naprogramován pohyb sekvence (elektrické nebo pneumatické polohování a otočné zařízení), lakuje robot podle geometrie objektů. To zaručuje nejnižší spotřebu materiálu s perfektními výsledky lakování.

You are here: Home Products Stříkací technika pro mokré lakování Řídící systémy Uživatelské řešení - řešení na míru