Automatická pistole PILOT WA 900

automaticka_wagner_pistole_wa_900

Automatická pistole s kompaktním designem. Tato pistole může být použita na všechny úkoly v oblasti mokrého lakování a také pro aplikaci lepidel.

Nově vyvinuté automatické pistole WA900 v sobě zahrnují jednoduchý modulární systém, který vytváří všechny kombinace, které jsou běžně potřebné pro automatické stříkání. Jsou dostupné dva základní modely – jeden s interním řízením a druhý připravený pro externí řízení stříkacích parametrů. Dva rozdílné quick-change adaptéry mohou být použity pro oba modely.

Uživatel si může vybrat mezi standardním adaptérem (z nikl-hliník) a nízko profilovým adaptérem z nerezové oceli. Stříkací jednotky mohou být připojeny na odbočku nebo na cirkulační smyčku. V automatické pistoli Pilot WA 900, jako ve většině Walther Pilot automatických pistolí – jsou části ve styku s materiálem vyrobeny z nerezové oceli (vyjma standardního adaptéru).

Tělo pistole je z PTFE materiálu, který umožňuje velmi rychlé a snadné čištění. V oblasti atomizační techniky mají uživatelé několik možností zvolit správné řešení. K tradičnímu stříkání a HVLP stříkání je dostupná nově vyvinutá HVLP-plus tryska, která snižuje spotřebu materiálu a na druhou stranu garantuje skvělou atomizaci a vysokou pracovní rychlost.