Rotační atomizér TOPFINISH RobotBell 1- ideální pro elektrostatické aplikace

robotbell_1_805x805
robotbell_1_02_805x8058
robotbell_1_03_805x805
wagner-topfinish-bell-805x805
robotbell_4_805x805

Průmyslový rotační atomizér pro robotické aplikace Wagner TOPFINISH ROBOTBELL 1. Je ideální pro elektrostatické aplikace pro vodou ředitelné a rozpouštědlové barvy.

Díky všestrannosti a robustním vlastnostem je vynikající pro náročné stříkání v řadě oborů jakými jsou např. díly pro automobilový průmysl, lakování kovů, plastů nebo dřevozpracující průmysl.

Díky vynikající účinnosti je TOPFINISH RobotBell 1 ideální pro vysoce automatizované systémy stříkání. Za správných podmínek může dosáhnout účinnost aplikace přes 90%. Přídavný čisticí ventil zajišťuje rychlý proplach a krátké časy pro změny barev. To má spolu s redukovanou spotřebou stlačeného vzduchu, robustní konstrukcí a jednoduchou údržbou za následek nižší provozní náklady. 

 

Díky vysoké kvalitě lakovaného povrchu je TOPFINISH RobotBell 1 vhodný pro řadu tržních segmentů. Toho je částečně dosaženo prostřednictvím různých kombinací zvonkových disků. Společnost WAGNER nabízí tyto disky v různých rozměrech (30, 50, 70 mm) s proměnlivým zoubkováním (hladké, rovné, zkřížené) a v různých materiálech (Consistal, titan). Vhodný zvonkový disk se vybírá v závislosti na použitém materiálu a samotném dílu. Navíc je možné nastavovat tvarovací proud vzduchu, který mění průměr trysky mezi 70mm a 800mm: závisí na geometrii lakovaného dílu a může být dosaženo jak širokého jemného stříkacího paprsku, tak malého silného stříkacího paprsku. Tzn., že je dosaženo vysoce kvalitního lakování dílů všech tvarů a velikostí. Odvzdušňovací ventil zajišťuje, aby nedošlo k poškození trysky. Díky ultra jemné atomizaci zajišťuje TOPFINISH RobotBell 1 dosažení optimálního výsledku.

 

Minimální potřeba instalace a údržby díky robustní turbínové technologii a komponentům z nerezové oceli. O 20% nižší spotřeba vzduchu než u jiných srovnatelných výrobků.

 

Leták Wagner TOPFINISH RobotBell 1

 

You are here: Home Products Stříkací technika pro mokré lakování Ruční a automatické stříkací pistole High-Tech Stříkání rotačními zvonky Rotační atomizér TOPFINISH RobotBell 1- ideální pro elektrostatické aplikace