Řídící jednotka VM 500, VM 5000, VM 5000W

ridici_jednotka_vm500_vm5000_vm5000w

Řídící jednotky pro novou generaci elektrostatického lakování WAGNER.

Řídící jednotky pro novou generaci elektrostatického lakování WAGNER.

Dostupná ve třech verzích:

VM 500

Základní jednotka pro vzduchovou a AirCoat/AirMix aplikaci s funkcí zapnuto/vypnuto.

VM 5000

Inteligentní řídící jednotka s mnoha funkcemi pro vzduchovou a AirCoat/AirMix aplikaci ředidlových barev.

VM 5000W

Inteligentní řídící jednotka s mnoha funkcemi pro vzduchovou, AirCoat(AirMix) aplikaci a pro vodou ředitelné barvy. V porovnání s VM 500 a VM 5000 dovoluje tato jednotka regulaci atomizace - regulace tlaku vzduchu a materiálů a řízení AquaCoat bezpečnostního zařízení (izolované soustavy pro voudou ředitelné barvy).

Správný regulátor pro každou potřebu!

WAGNER vyvinula novou řadu regulátorů pro elektrostatické mokré lakování z nejlepších stávajících technologií a dlouholeté zkušenosti v oboru.

Tyto jednotky jsou schopny se přizpůsobit v reálném čase pro všechny elektrostatické požadavky a poskytnout nejlepší výkon v každém provozním stavu.

Nastavení napětí a proudu

Chcete-li získat nejlepší výkon z pistole, je nezbytné nastavit vysoké napětí a proud. Oba parametry musí být v souladu s charakteristikami lakování, ekologickými podmínkami a požadavky předmětů.

Atex Zone 2

Díky unikátní konstrukci umožňují řídící jednotky VM, aby byly blízko u pistole a to v oblasti, která je klasifikována jako ATEX Zone 2.

Recepty - řízení

Tři receptury (různá nastavení napětí a proudu) lze uložit a aktivovat přímo z pistole nebo řídicí jednotkou. Výběr / změna výchozího nastavení umožňuje operátorovi získat správné provozní podmínky.

Provozní doba

Pro udržení vysokého výkonu po dobu postřiku se doporučuje preventivní údržba pistolí. Jednotka může sledovat čas stříkání pistole připojené k ovládání a nastavení servisních intervalů mezi údržbou a dalšími parametry.

Sledování uzemnění

Uzemnění pistole je monitorováno řídící jednotkou pro maximální bezpečnost obsluhy. Je-li důvod přerušení vysokého napětí, je vysoké napětí aut. vypnuto.

Rozhraní operátora

Ovládání jednotky umožňuje operátorovi změnit všechny parametry nastavení jednoduše, intuitivně a rychle.

 

Více informací zde: www.wagner-gm5000.com

Leták ke stažení: Elektrostatika GM 5000- SK

Leták ke stažení: Příslušenství elektrostatika GM 5000- SK

VM500-VM5000-technicka-data