Izolovaná soustava AquaCoat - pro vodou ředitelné barvy

izolovaná_soustava_aquacoat_pro-_vodou_reditelne_barvy

Zařízení-systém AquaCoat® kombinuje maximální bezpečnost a kvalitu elektrostatického stříkání pro vodou ředitelné barvy. AquaCoat je vybaven sofistikovanou technologií a rozsáhlou kombinací bezpečnostních opatření pro ochranu uživatelů. Kombinace vysokého napětí a vody může být velmi nebezpečná, to neplatí s technologií AquaCoat.

Zařízení  - systém AquaCoat® kombinuje maximální bezpečnost a kvalitu elektrostatického stříkání pro vodou ředitelné barvy. AquaCoat je vybaven sofistikovanou technologií a rozsáhlou kombinací bezpečnostních opatření pro ochranu uživatelů. Kombinace vysokého napětí a vody může být velmi nebezpečné, to neplatí s technologií AquaCoat.

Přednosti:

  • Vysoký bezpečnostní stupeň
  • Jednoduché používání
  • Snadná údržba
  • Vysoká provozní bezpečnost
  • Vysoká provozní spolehlivost

Centrální řídící jednotka reguluje a řídí všechny funkce systému AquaCoat®. Během aplikace je mechanicky zablokován přístup do vnitřku zařízení. Nejdůležitější bezpečnostní systémy jsou přítomny ve 2 vyhotoveních, čímž se eliminuje jakýkoliv zdroj nebezpečí pro uživatele. 

Vysoká provozní spolehlivost

Kapacita zásoby až 60 l materiálu, snižuje prostoje a zvyšuje produktivitu. Automatická regulace hladiny a stálé míchání materiálu, zaručuje vysokou kvalitu povrchu - volitelné

Snadné použití

Držák hadice a pistole na vnější straně AquaCoat® chrání obal hadice a pistol proti znečištění a poškození. Velké přední otevírání umožňuje snadný přístup k zásobě barvy a rychlou změnu barvy. Vysokozdvižný vozík a volitelný vozík zjednodušuje manipulaci.

Snadná údržba

Centrální upevňovací systém pro pistoli a obal hadice jim umožňuje rychlou změnu a udržet krátké prostoje. Vložené usnadňení čištění interiéru.

 

Více informací zde: www.wagner-gm5000.com

Leták ke stažení: Elektrostatika GM 5000- EN