Licí a odlévací technologie, izolace spojů

lici technika reinhardt technik

Zalívací technologie se používá jako ochrana nebo zcela utěsnění, izolování komponentů v oblasti elektroniky nebo při výrobě filtrů apod. V závislosti na funkci nebo použití produktu se požadavky na licí - zalívací techniku liší.

Některé aplikace jsou pouze na ochranu proti prachu a vlhkosti, jindy se jedná o speciální funkci nebo lisované těsnění. Podobně jako lepení a těsnící aplikace jsou licí - zalívací materiály speciálně vyvinuty pro daný účel. Pryskyřice jako například silikony, polyurethany, nebo epoxidové pryskyřice jsou přesně dávkovány pro naplnění formy, nebo pro potažení povrchu pouze v daném množství.

Kvalita a spolehlivost systému jsou klíčové pro každou licí techniku. Materiál musí být ve správném množství dávkován a aplikován ve správné poloze a ve správnou dobu - s reprodukovatelnou přesností. Nabízíme široký sortiment výrobků a systémů pro zpracování - odlévání pryskyřic v různých aplikacích v souladu s požadavky a výrobním prostředím. Od jednoduchých manuálních aplikací až po řešení s plně automatizovanými robotickými buňkami.

You are here: Home Products Technologie pro aplikaci lepidel, tmelů a past Licí a odlévací technologie, izolace spojů