Aplikace silikonového kaučuku LSR (Liquid Silicone Rubber)

LSR aplikace silikonu reinhardt technik

Snadné použití, složité procesy spojené se závazkem zákazníka. Tekutý silikonový kaučuk (LSR - Liquid Silicone Rubber) je materiál, se kterým se téměř každý dostane v dnešní době do kontaktu. LSR lze nalézt v mnoha produktech, které činí náš život jednodušší a pohodlnější, jako jsou dětské dudlíky, sprchové hlavice, TV dálkové ovladače, potápěčské brýle, stejně jako mnoho funkčních textilií. Stále častěji se používá v průmyslových výrobcích jako jsou izolátory, membrány, těsnění, technické textilie, různé zdravotnické produtky nebo také ve "vysoce transparentních" produktech, jako jsou osvětlovací komponenty. Při výrobě produktů LSR se dává přednost vstřikovacímu tvarování s nejvyšší úrovní automatizace stejně jako největší volnosti co do konstrukce výrobku.

Vstřikovací proces pro tekuté silikonové kaučuky je velmi podobný jako u termoplastických polymerů. Hlavní rozdíl spočívá v dávkování a míchání dvousložkového materiálu při pokojové teplotě. Konzistentní kvalita díky přesnosti směšování.

Spolehlivá produkce monitorováním příslušných parametrů procesu.

Značné úspory nákladů díky dokonalému využití materiálu.

Výhody

  • Inovativní řešení umožňují úsporu materiálu, zvýšit produktivitu a zlepšit udržitelnost.
  • Robustní 1K a 2K technologické zařízení pro spolehlivý provoz v náročných výrobních prostředích.
  • Snadná manipulace díky uživatelské přívětivosti a ergonomickému designu.
  • Optimalizovaná verze a funkce systému, založený na úzké spolupráci s výrobci materiálu.
  • Standardizované portfolio produktů nabízí krátké dodací lhůty, rychlé on-site servis a neustálou dostupnost náhradních dílů.

LSR reinhardt technik aplikace silikonu

You are here: Home Products Technologie pro aplikaci lepidel, tmelů a past Aplikace silikonového kaučuku LSR (Liquid Silicone Rubber)