SuperFinish SF 23 Plus

wagner-strikaci-pumpa-superfinish_sf23_plus_disperze

Výkonná vysokotlaká membránová elektrická pumpa Wagner SuperFinish 23 Plus s výkonem a určením pro veškeré malířské práce a multifunkční použití. Bez kompromisních řešení je tato pumpa ideální pro malířské a stavební společnosti. Díky membránové technologii Wagner QLS jsou náklady na údržbu a provoz minimální.
  • Motor - výstup: 1,3 kW
  • Napětí: 230 V / 50 Hz
  • Hmotnost: 29 kg
  • Max. průtok: 2,6 l/min
  • Max. velikost trysky: 0,023"

Pumpa SuperFinish 23 Plus nahrazuje některé modely Wagner v kategorii membránových čerpadel (Finish a méně výkonný SuperFinish 21). Jako nejmenší čerpadlo v sortimentu SF je kompaktní, lehké a mobilní. Univerzálnost zařízení poskytuje vynikající poměr cena/výkon. Unikátnost tohoto modelu je výkon, variabilnost, mobilita, flexibilita a to vše v jednom zařízení. Základní jednotka SuperFinish 23 Plus je dostupná v různých variantách dle vybavení: pro malý objem zpracovávaného materiálu s 5-ti litrovou nádobkou nebo pro práce na velkých plochách s pevným sáním do kbelíku s nátěrovou hmotou, na dvou polohovém vozíku nebo na stojánku v obou předchozích variantách. Možnosti použití nádobky nebo sací trubice zaručují velkou flexibilitu. Díky robustní konstrukci je vhodný i pro použití v náročných podmínkách na stavbách. Pumpa Wagner SuperFinish 23 Plus je vybavena technologií QLS (technologie s vysokým zdvihem membrány), která umožňuje velký rozsah aplikovaného materiálu a to i materiálu citlivých na vnitřní tření.

Technická data:

  • Motor - výstup: 1,3 kW
  • Napětí: 230 V / 50 Hz
  • Hmotnost: 31 kg
  • Max. průtok: 2,4 l/min
  • Max. velikost trysky: 0,023"

Oproti pístovým pumpám mají membránové pumpy Wagner SF značně sníženou pulzaci materiálu. Robustní konstrukce umožňuje snadné ovládání a především nízké opotřebení. Membrána hermeticky odděluje pohon pumpy a aplikovaný materiál. Poškození vznikající vlivem mechanického a chemického působení čerpaného materiálu, vnitřním třením, nebo nečistotou mezi pístem a válcem jsou tímto eliminovány. Membrána je mimořádně odolná vůči dlouhodobé zátěži a opotřebení. Jedna z největších nevýhod běžných pístových čerpadel je utěsnění mezi válcem a pístem, které musí být často přepakováno a u membránových pump Wagner je zcela odstraněno.

Pro stříkání laků a mořidel je SuperFisnih ve variantě AirCoat (AirMix), který je možné doplnit o ohřev hadice TempSpray. Díky ohřevu v hadici pomocí Wagner TempSpray je možné značně snížit viskozitu stříkaného materiálu a tím značně snížit spotřebu ředitel. Pumpa SF 23 Plus je vybavena všemi komfortními prvky, které jsou standardem u zařízení Wagner. Jedná se například o snadnou regulaci tlaku, držák hadice, zásuvku, set s nářadím, jednouché mechanické odblokování zalepeného sacího ventilu, multifunkční ovladač, který zabraňuje přepnutím mezi zapnutím a vypnutím při natlakované pumpě. Pumpa se spodním sáním, určená pro disperze, je vybavena PumpRunner, který uzavře celou sací trubici a tím je přeprava snadná a nedochází ke znečištění vozidla. Na pumpu SuperFinish 23 Plus se vztahuje „3+2 Profi záruka" od společnosti Wagner.

Další důležitou výhodou Wagner SuperFinish 23 Plus je její spolehlivost a jednoduchý základní servis, snadný přístup ke vstupnímu a výstupnímu ventilu.

Více informací 

Více zde