Směšovací a dávkovací systém 2K Smart

wagner_2k_smart_805x805
wagner_2k_smart_ais_02_805x805

Směšovací a dávkovací systém WAGNER 2K Smart, s možností bezdotykového měření průtoku, je vhodný pro všechny aplikace, kde se používají vícesložkové barvy- 2K nebo 3K.

Zařízení 2K Smart od firmy WAGNER je elektronicky řízený míchací a dávkovací systém. Způsob měření průtoku závisí na druhu materiálu, snímači zdvihu, zubovém či Coriolisově průtokoměru – všechny tyto způsoby zajišťují vysokou kvalitu povrchové úpravy.

 

V případě směšovacích systémů s automatickým řízením tužení se na trhu nabízejí především zubové nebo hmotnostní průtokoměry (Coriolisův). Nicméně pro vysoce viskózní materiály s vysokým obsahem sušiny nejsou ideální. Při kontaktu materiálu během měření průtoku dochází k vyššímu opotřebení a měřicí systém se musí vždy vyčistit. Z tohoto důvodu WAGNER nabízí pro svou novou 2K směšovací jednotku volitelný snímač zdvihu, který se již osvědčil v míchacím a dávkovacím systému TwinControl. Snímač zdvihu vypočítává průtok přes zdvih čerpadla. Tzn. že nepřichází do kontaktu s materiálem. Výsledkem jsou snížené náklady na opotřebení a čištění.

 

Kromě toho, že se používá jako 2K směšovací systém, může být 2K Smart nakonfigurován jako 3K směšovací systém. 3K je dávkován také automaticky. To znamená, že materiál může být automaticky ředěn. Uživatel může ušetřit půl hodiny na kontejner o objemu 30 litrů, což je významná úspora. Kromě toho je proces spolehlivější, protože se zabraňuje chybám v průběhu míchání a vždy je dosaženo přesného míchacího poměru. V porovnání s jinými 3K směšovacími systémy na trhu vyniká 2K Smart svým vynikajícím poměrem cena/výkon. S 2K Smart nabízíme atraktivní více barvený 2/3K směšovací systém pro každodenní aplikace v mokrém lakování.

 

Výhody:

  • Nejvyšší přesnost
  • Jednoduchá obsluha
  • Oddělení řídicí jednotky a fluidní - směšovací a dávkovací sekce
  • Mimořádně hospodárné
  • Vysoká flexibilita
  • Snadná integrace do automatických lakovacích systémů

Leták Wagner: Směšovací a dávkovací systém 2K SMART

Přejít na web smesovaci-zarizeni.cz

You are here: Home Směšování barev, povlaků - vícekomponentní aplikace Směšovací a dávkovací systém 2K Smart