Kariéra

Programátor PLC - Specialista automatizace

WAtech je technologická a konstrukční společnost, která se zabývá automatizací lakovacích a lepicích procesů. Specializujeme na komplexní dodávky v oblasti povrchových úprav pro průmysl. V Technologickém centru v Rudné máme silné zázemí pro výzkum, vývoj a ověřování technologických postupů. Náš tým konstruktérů, projektantů, techniků a specialistů rád uvítá nové pracovité, odpovědné a přátelské kolegy.

Hledáme vhodného kandidáta na pozice  Programátor PLC, specialista automatizace

Působnost: průmyslová automatizace technologických systémů, robotizace

Místo výkonu práce: Nučice, 252 16

Náplň práce:

  • Identifikace a dekompozice požadavků zákazníka, analýza a stanovení potřeb.
  • Programování softwarových aplikací podle programovacích standardů pro Programovatelné logické automaty (PLC).
  • Uvádění softwaru a hardwaru do provozu a následná údržba, monitoring a vzdálená správa.
  • Zprovoznění technologie u zákazníka.
  • Testování výrobních zařízení.
  • Technická a servisní podpora u dodaných řešení.
  • Vytváření dokumentace vytvořených softwarových aplikací a schémat zapojení hardwaru.
  • Příprava podkladů pro návody k obsluze.
  • Poradenská činnost a komunikace se zákazníkem (i v AJ) nebo partnery.
  • Administrativní činnosti spojené s prací.

Očekáváme:

  • Vzdělání v technickém oboru, nutná obchodní praxe v technickém oboru
  • SŠ s maturitou v oboru elektrotechnika a informatika / VŠ v oboru elektrotechnika a informatika nebo automatizace
    praxe v automatizaci v průmyslu
  • znalost oblasti povrchových úprav a používaných zařízení na jejich nanášení velkou výhodou
  • dobré komunikační schopnosti a slušné vystupování
  • vstřícnost, ochotu, flexibilitu z hlediska cestování a času
  • pečlivost, smysl pro pořádek a odpovědnost
  • řidičský průkaz B
  • angličtina slovem i písmem / němčina výhodou – obchodní komunikace

Nabízíme:

  • zajímavá a perspektivní práce na HPP v přátelském kolektivu
  • práci v technologickém centru, u zákazníků, případně z domova se zázemím firmy
  • motivační mzda
  • mobilní telefon, notebook
  • systém dlouhodobého vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • Sick days / občasná práce z domova
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás uvedená nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce spolu s fotografií. Budeme Vás kontaktovat za účelem dalšího postupu. Děkujeme Vám. Do životopisu uveďte prosím text: „Souhlasím, aby společnost WAtech a.s., sídlem Brdlíkova 286/1c, Praha 5, zpracovávala mé osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.“

You are here: Home About Career Programátor PLC - Specialista automatizace