Kariéra

Specialista marketingu a strategického nákupu

WAtech je technologická a konstrukční společnost, která se zabývá automatizací lakovacích a lepicích procesů. Specializujeme na komplexní dodávky v oblasti povrchových úprav pro průmysl. V Technologickém centru v Rudné máme silné zázemí pro výzkum, vývoj a ověřování technologických postupů. Náš tým konstruktérů, projektantů, techniků a specialistů rád uvítá nové pracovité, odpovědné a přátelské kolegy.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista marketingu a strategického nákupu:

Náplň práce:

  • Tvorba marketingového plánu
  • Příprava a koordinace a realizace marketingových aktivit
  • Získávání informací o potenciálu trhu, konkurenci, požadavcích zákazníků a produktech, řízení marketingových průzkumů
  • Spolupráce při tvorbě, zajišťování a aktualizaci webových stránek a informačních a propagačních materiálů, rozhodování o vzhledu a náplni propagačních materiálů a zajištění efektivní distribuce propagačních materiálů
  • Psaní customer reportů o úspěšných realizacích
  • Příprava a realizace aktivit pro zvýšení prodeje
  • Obchodní činnost zejména v oblasti navazování nových obchodních vztahů nebo vyhledávání obchodních partnerů a zpracování návrhů na jejich zařazení do firemních dodavatelů
  • Prezentování organizace na veletrzích, výstavách, jednáních s obchodními partnery, klíčovými zákazníky a dalšími subjekty
  • V oblasti strategického nákupu - analýza potencionálních produktů, vybudování spolupráce se zahraničními dodavateli a zalistování produktů do prodejního portfólia, marketingové kampaně ve spolupráci s dodavateli

Očekáváme:

  • Technické vzdělání,orientace v oboru obchod, ekonomika a podnikání
  • Výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování, obchodní nápady, kreativita
  • Znalost grafických nástrojů, HTML výhodou, tvorba webu, soc. média
  • Znalost ERP a CRM systémů
  • Pečlivost, smysl pro pořádek a odpovědnost
  • Komunikační AJ na pokročilé úrovni, znalost NJ výhodou
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou – nástup dle dohody
  • Místo výkonu práce v Technologickém centru Nučice
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená za odpracované roky navíc
  • Systém dlouhodobého vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Sick days / občasná práce z domova
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v přátelském kolektivu v prostředí dynamické společnosti

Pokud Vás uvedená nabídka zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím motivační dopis a Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce spolu s fotografií. Budeme Vás kontaktovat za účelem dalšího postupu. Děkujeme Vám. Do životopisu uveďte prosím text: „Souhlasím, aby společnost WAtech a.s., sídlem Brdlíkova 286/1c, Praha 5, zpracovávala mé osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.“

You are here: Home About Career Specialista marketingu a strategického nákupu