Events Calendar

Previous month Previous day Next day Next month

Setkání s odborníkem - Práškové lakování - Tribo vs. Corona (technologie, přednosti, účinnost, odstraňování problémů, praktické ukázky)

Společnost WAtech a.s. Vás srdečně zve na setkání s předními odborníky v oblasti práškového lakování, které pravidelně pořádá v unikátním Technologickém inovačním centru v Rudné u Prahy. Toto Technologické inovační centrum je špičkově vybavené pracoviště pro aplikace mokrých, práškových nátěrových hmot a lepidel.

 

Odborny seminar v TIC 3 Robotika a prumysl  4.0 v lakovani Technologicke inovacni centrum WAtech 1

 

Cílem workshopu je získat základní informace o technologiích, možnostech aplikace s ohledem na produktivitu a předcházení problémů při aplikaci.

 

Teoretická část

  • Problematika práškového lakování
  • Základní technologie a příslušenství
  • Nastavení programů
  • Nejčastější problémy při aplikaci

Praktická část

  • Ukázka aplikace

 

Workshop je realizován pro 5-10 účastníků a bezplatně pro odbornou veřejnost a zákazníky. Pokud vychází termín na státní svátek, pak není workshop realizován

Location : U Zastávky 771, 252 16 Nučice (Rudná u Prahy)
Contact : Lenka Kurková, 606 063 014, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Rozsah: od 9:00 do 11:00

Odborní garanti workshopu jsou pan Jaroslav Červenka a pan Ing. Vít Routa, přední odborníci WAtech v oblasti povrchových úprav a aplikace přáškových nátěrových hmot.

Téma setkání lze libovolně přizpůsobit potřebám účastníků a součástí workshopu může být i praktická ukázka.

Back

You are here: Home Events Setkání s odborníkem - Práškové lakování - Tribo vs. Corona (technologie, přednosti, účinnost, odstraňování problémů, praktické ukázky)